Astropay

Astropay, dünya da bulunan ve online alışveriş yapmanıza yarayan ve bu alışverişi yaptıktan sonra seri bir şekilde ödeminizi yaptığınız alışverişlerinizi sağlayan ön ödemeli bir kredi kartı sistemidir. Astropay, müşterilere verilmiş olan 16 haneli bir kod sayesinde bu işlemleri yapmanızı sağlar. Tıpatıp kredi kartı gibidir. Kredi kartlarında sizlerin de görmüş olduğu ve diğer kartlar gibi CCV yani güvenlik kodu olarak adlandırılan bu kartlarda son kullanım tarihi bulunmaktadır. Astropay’ ın sizlere kart için 1 yıl kullanım süresi vardır. Bu kart sizlere diğer kartlardan farklı olarak alışverişlerinizde sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Bu kart limit sistemine göre çalışmaktadır. Kartınızda ki limit bitene kadar istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartta ki limitiniz bittiğinde kullanmayı bırakarak yeni bir Astropay kartı almanız gerekmektedir. Bu yeni kartı Astropay kart satış sitesinden temin edebilirsiniz. Bu kartın limiti bittiğinde kullanılmaması sizlere diğer kartlarda ki gibi limit aşma gibi bir problemi yaşamayacak olmanızın avantajını sağlar. Bu yüzden rahatlıkla aklınızda herhangi bir sorun işareti olmaksızın bu işlemi yapmanız mümkün olacaktır.

Astropay gibi kart sistemlerinde kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında güvenlik söz konusudur. Astropay güvenirlilik olarak sanal kartların arasında en çok tercih edilen bir elektronik sanal para kartıdır. Astropay’ ın kuruluş amaçlarından ilk öncelik olarak kullanıcılarının güvenliğini en üst düzeylerde sağlamaktır. Günümüze kadar gelen bu teknoloji sayesinde ve daha da gelişmekte olan teknoloji internet üzerinden de dolandırıcılar kendini geliştirmektedir. Sizlerin yurt dışında internetten girip de yapmış olduğunuz alışverişlerde bir ürünün kredi kartı ile ücretini öderken kredi kartınızın ele geçirilmesi olağan bir durum haline gelmiştir. Bu kartta ödemek istediğiniz miktar kadar Astropay kartına yükleme yaparsınız. Bu kartı ele geçiren dolandırıcılar bilgilerinize erişmiş olsa bile size zarar verecek hiçbir şey yapamazlar. Yalnızca dikkat etmeniz gerek bir unsur vardır almış olduğunuz Astropay kartının 16 haneli kart numarası, CVV ( güvenlik kodu ) ve son kullanım tarihini 2.ci bir kişiye vermemelisinizdir. Bu küçük güvenlik şartlarına uyduğunuz anda zaten herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini vermemiz mümkündür.

Astropay kartının diğer avantajlarından biri hiçbir şekilde sizden ek ücret veya faiz taleplerinde bulunmaması olmuştur. Astropay ile yaptığınız alışverişlerde sadece limit kadarını ödersiniz. Bunun haricinde herhangi bir ücret karşılığı bulunulmayacaktır. Astropay kartını kullanırken unutmamanız gereken unsurlardan biri de şudur; Yaptığınız harcamalar bu kartın online alışverişte anlaşmalı olarak hangi yer varsa orası kullanılır. Yani anlaşmalı yerlerde bu kartı kullanabilirsiniz.

Astropay kartının avantajlarından biraz daha sizlere bahsedelim, daha fazla içerik ve anlaşmalı olduğu sitelerde ki ürünleri daha güvenli bir şekilde alabilirisiniz. Her kartta olduğu gibi Astropay kartının üzerinde de bilgiler mevcuttur. Astropay’ ın sitesine girerek bu kartla ilgili daha geniş bilgilere ve avantajlarına bakabilirsiniz. Yani sizlere ekstra olarak maddi bir sıkıntısı asla bulunmaz. Daha da önemli olan bir konu eğer kartınızdaki paranız biterse, anında kredi kartı veya havale işlemleriyle birlikte yeni limitli karta sahip olmak sizin için çok kolay olmaktadır.

Astropay kartı günümüzde sizlerin hayatlarında çok önemli bir parçası haline gelmiştir ve bu kartın gelişimini sürdüreceğini bizlere kanıtlamıştır. Dünya genelinde ve Türkiye’ de günden güne daha da büyümekte olan Astropay firma müşteri memnuniyeti, verdiği güvenli ve kaliteli hizmetleriyle kullanıcılarının daima ilgisini çekmiş ve bir numaralı tercihi olarak sizlerin de desteği ile hizmetine devam etmektedir.