Paykasa

Paykasa internet ortamında sanal âlemde elektronik para olarak adlandırılır. Pay kartın tek amacı insanlara internet ortamında kullanışlı sorunsuz ve güzel bir ödeme seçeneği sağlamaktadır. Pay Kasa’nın kökeni İngiltere London bağlantılıdır. 5 yıllık deneyimi ile %100 güvenilir Paykasa ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Paykasa kart numarası ile en güvenli algoritma ile üretilmiş bir e-pin sisteminin en başarılı örneğidir. En başarılı olmasının sebebi diğer e-pinlerden çok daha güvenlidir. Tabi burada dikkat etmemiz gereken unsur bu e-pin i nereden aldığınızdır. Paykasa Kart’ın alışverişlerde tercih edilmesinin en büyük nedeni kullanımın çok kolay olmasıdır. Paykasa kartının en önemli özelliklerinden birinin hızlı olmasıdır.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en güvenli Paykasa kendinize uygun yatırımı yapıp 1 dakikadan az bir sürede sahip olabileceğiniz ön ödemeli kart sistemi ile sizlere ayrıcalık katıyor ve sizlere en güvenli alışveriş olasılığını sıfır riske indiriyor.

Pay Kart internet ortamında elektronik para olarak adlandırılan kart sizlere 19 haneli yerine 16 haneli sanal bir karttır. Paykasa kart ile online alışveriş yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz. İnternet e-ticaret, oyun ve alışveriş sitelerinde sizlerin kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Güvenilir bir şekilde internet alışverişlerinizi yapabilirisiniz ve birçok hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tek kullanımlık Paykasa kart ile dünyanın birçok yerinde güvenli alışveriş yapmanız ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak üçüncü şahısların eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

Paykasa şu anlık Türkiye’de 9 banka ile çalışmakta olup ilerleyen zamanlarda diğer bankalar ile de çalışmaya başlayacaktır.

Paykasa ile internet ortamında çevrimiçi online ödemelerde kullanılan bir aracı kart olan Paykasa Havale ile ve kredi kartı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcileri ile irtibata geçip banka hesap numaralarından herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde Paykasa kart sahibi olabilirsiniz.

Paykasa firmasına ödeme yaptıktan sonra size verilen 16 haneli Paykasa kodu geçen sitelerde güvenli şekilde Paykasa kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa dan paranızı çekmek için para yükleme sonunda bakiyeniz olan siteden Paykasa olarak bakiyenizi isteyeceksiniz. İçerdeki bakiyeniz kadar sizlere Euro olarak paranız verilir. Paykasa Müşteri temsilcisi ile görüşerek Euro olan paranızı TL ye çevirebilirsiniz. Eğer ATM’lerden kartsız işlem yapacaksanız işlem ücretleri her bankaya göre değiştiği için ATM ekranında kesilecek masraf gösterilecektir.

Paykasa kartında bilmeniz gereken 1 yıl süreli geçerli olduğu, pin kodlarının bulunduğu, son kullanma tarihlerinin ve güvenlik numaralarının bulunduğudur. Kartlar ile birlikte verilen başka herhangi bir yetkili temsilciye ulaştığınızda ve Paykasa kart satın aldığınızda verilecek olanlar sadece bunlardır. Kartı satın almak maksadı ile ödediğiniz bedel haricinde sizlerden hiçbir zaman ek bir bedel talep edilmeyecektir. Yıllık bir ücret ve benzeri başlık altında bir ödeme söz konusu değildir.

Paykasa kampanyalarında, Paykasa kart değerleri her gün değişmekte olup sizlere güncel kura göre uygun bir şekilde değişmektedir. Güncel kur baz alınarak sizlere en uygun kart fiyatlarını sunmaktadır.

Paykasa ile internet üzerinden para harcamanın tek yolu alışveriş olarak gözükse de son dönemlerde internetin eğlence aracı olarak oyunlara da para yatırılmaktadır. Yatırılan paralar sayesinde kazanılma sonucunda daha yüksek tutarlar elde ederek eğlenme anlamına gelmiştir. Tek kullanımlık yatırımlarda paranızı oyuna göre yatırıp, tek kullanımlık ödemeler şeklinde de sağlayabilirsiniz. pay kasa ile tek kullanımlık ödeme de paranızı alacağınız Fiyat’a göre yatırıp sitelerden tek kullanımlık Pay kasa ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.