PayKwik

PayKwik, İskoçya’ da 2015 yılında kurulmuştur. İnternetten yaptığınız alışverişlerde alternatif bir ödeme seçeneği olarak meydana gelen sanal bir ön ödemeli karttır. Dünya üzerinde ki birçok internet sitesinden problemsiz şekilde alışveriş ve ödeme işlemlerinizi yapmamızı sağlamaktadır. PayKwik kartını kullanırken tek yapacağımız şey, PayKwik kartınıza ait size verilen kartta 19 haneli güvenlik kodunu siteye girmektedir ve bu işlemi yaptıktan sonra herhangi bir şekilde problem yaşamazsınız ve bu sayede alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilme imkânı sağlıyor. Kullanımı çok basit ve kullanışlıdır. PayKwik kartları hakkındaki herhangi bir sorununuzu sıkıntınızı kafanıza takılan veya aklınıza gelen herhangi soruyu ve takıldığınız herhangi bir yeri 7 gün 24 saat canlı destek hattı ve müşteri hizmetleri ile bütün sorunlarınızı çözebilirsiniz. PayKwik kart sistemlerinin ilk önceliği müşterilerini memnun etmektir ve yapmış oldukları bütün bu servisleri bu politika ile sürdürmektedir. Bu sebepten dolayı oldukça beğeni ve takdir görmüştürler. İşletme tarafından hukuklara uygun bir şekilde yürütülen site sahte kartlara karşı ve benzeri sahte kullanım durumlarında gereken hassasiyeti göstererek, hukuksal süreçleri uygulamaktadır. Bundan dolayı güvenli bir ön ödeme sanal kartı olmuştur ve güvenli bir ön ödeme sanal kartı olarak dünyaya önceleme edilmektedir.

PayKwik’ in göze çarpan özelliklerinden biri de avantajları olmasıdır. Bu avantajlar bu zamana kadar hiç yapmamış kadar güvenli ve hızlı bir alışveriş yapacağınızdan şüphe duymamalısınız ve bu alışverişlerinizi yaparken sizler gibi müşteriler için keyifli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. PayKwik, bu kadar ön plana çıkmalarının sebebi müşteri memnuniyetini odaklayan bu şirket müşteri memnuniyetini sağlamasıdır. Bu kart ile yapacağınız alışverişlerde kolay bir şekilde ödeme yaparken yalnızca sanal bir PİN kodu kullanmanız yeterlidir. Bu sizlere hem zamandan tasarruf etmenizi ve hem de hızlı bir şekilde alışverişlerinizi devam ettirmenizi sağlamaktadır. PayKwik alışverişinizde ödemeleriniz %100 güvenli bir şekilde tamamlanır. Herhangi bir kişisel bilgi kullanmadan PayKwik kartı ile ödeme yapabileceksiniz. PayKwik alışverişlerinizde ödeme yapmanız çok kolay bir imkân sağlamaktadır. Ödeme yapmanız için yeterli olacak şey sanal bir PİN kodu olan PayKwik ile ödeme alanında PIN kodu girmeniz yeterlidir. Bu kartları alırken sadece 5’in ve 10’un katlarına sahip olabileceksiniz; 10, 20, 50, 100, 250, Euro gibi fiyatlandırılan kart, ihtiyacınıza göre istediğiniz kadarını temin edebilme gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca bir de ödeme alacağınız zaman da yine kullanabileceğiniz kart ile kısa süre zarfında hesabınızda ki paranızı çekebilirsiniz. Bu işlem için yapılması gereken tek bir şey müşterinizden PayKwik kart şifresi alıp bozdurma işlemlerine başvurmak olacaktır. Düşük komisyonlar karşılığında kart bozdurma işlemi yaptığınız şirket yapılan çalışmalardan memnun kalacak, kısa sürede paranızın aktarılmasını sağlayarak güvenli iş teslim edip hesabınıza paranızın kısa sürede aktarılmasını sağlarsınız. Firma bu yöntemiyle müşterileri kendine çekmeyi başarmıştır.

Şimdi ki teknoloji geliştiğinden bu platform gün geçtikçe gelişmektedir. İnternetten yaptığınız alışverişlerde günümüz teknolojisinin en önemli önemli yalnızca bir tanesidir. Günümüz teknolojisinin getirisi olarak son zamanlarda internet üzerinden alışveriş oldukça popüler görülmektedir. PayKwik ön ödemeli kart sistemleri bu teknolojinin getirisi olan kolay ve en önemlisi güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz güzel bir çözüm olarak internetten alışveriş yapabilme imkânına sahipsiniz. Herhangi bir kart bilgilerinin çalınması durumunda veya güvenlik sorunlarında bir çözüm getirerek bu yönde hukuki süreci bekletmeden başlatmaları güvenliğe verdikleri önemi bir kez daha sizlere kanıtlamış olup herkesin beğenisine sunmuştur. Mobil oyunlar ve benzeri birçok işlemlerini kolayca halledebilirsiniz.